KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14378322
nr 1437 8322
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. "Head". Signerad, numrerad 26/27, daterad -86. Bildmått: 30x27, yttermått inklusive ram: 75x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:33:50
13/12 13:16:02